КОМП'ЮТЕРНА ЛАБОРАТОРІЯархив

Главбух 1
утилиты

Інформаційна Система 
Управління Підприємством "КУБ-4"
 
Закупівлі
Склад сировини та матеріалів
Продажі
Склад готової продукції
Виробництво
Собівартість готової продукції
Облік персоналу
Облік праці та заробітної плати
Бухгалтерський облік
Автотранспорт
Касова зала
Мобільний агент
Управлінський аналіз
Розроблений Комп'ютерною лабораторією комплекс КУБ-4 дозволяє створювати високопродуктивні багатофункціональні інтегровані інформаційні системи середніх та великих підприємств, що базуються на системі управління базами даних Oracle. Усі модулі системи працюють з єдиною базою даних і дозволяють вводити та отримувати інформацію в реальному масштабі часу. Впровадження системи передбачає доопрацювання конфігурації для повної налаштування під вимоги Замовника.

КУБ-4 являє собою потужний засіб швидкої розробки бізнес-додатків. З його допомогою можна просто та надійно автоматизувати практично будь-яке завдання, пов'язане з обробкою та зберіганням інформації у базі даних.

Версія КУБ-4 для спеціальних додатків та завдань масштабу невеликого підприємства, K4/Jet, замість Oracle використовуєт MS DAO (Jet SQL) - досить потужну для невеликих, до 20 робітників місць, додатків та безкоштовну (для ліцензійних користувачів Windows Me, 2000 и XP, а також властників MS Office) базу даних із підтримкою SQL.
Користувальницьке додаток у будь-якій версії КУБ-4 являє собоюКонфігурацію, тобто. набір описів документів та процедур обробки даних. Власне програма є інтерпретатором мови опису документів та надає легко настроюваний інтерфейс для запуску процедур обробки. Мова документів одинакова в усіх версіях КУБ-4, процедури обробки даних - це або процедури для серверних СУБД типу Oracle, або користувацькі процедури.

В даний час пропонується типова конфігурація КУБ-4/Oracle для середніх та великих підприємств (бухгалтерія, ділопроізводство, виробництво готової продукції та її реалізація)