ВІЛЬНО РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ! 
        програма бухгалтерського обліку "Главбух
   Універсальна бухгалтерська програма автоматизації всіх ділянок бухгалтерського обліку на підприємствах будь-яких видів діяльності. Веде синтетичний та однорівневий аналітичний, сумовий та кількісний облік. Підтримує автоматизований ввід типових бухгалтерських операцій з використанням "дерева" проводок, має генератор документів (платіжні доручення, накладні, рахунки та ін.) та вихідних звітів. Усі звіти (журнали-ордери, оборотні відомості, баланс, Головна книга, шаховий баланс) формуються автоматично на підставі первинних операцій. Завжди доступне розшифрування підсумкових сум із будь-яким ступенем деталізації. Підтримуються валютні рахунки (Історія курсів, звіти у вибраній валюті). Остання версія програми (1.89) вийшла у грудні 1998 року.Програму написано на Модуле-2. Програма потребує мінімум ресурсів комп'ютера, може працювати усюди, де запускається MS-DOS 3.30 та старіші. Наступником цього продукту став "Главбух - 2", або "Главбух для Windows", нові версії якого продовжують виходити і станом на сьогодні.
 
З 2006 року програма стала безкоштовною, тобто будь-хто може використовувати її для особистих чи комерційних цілях. Єдиним обмеженням є заборона продажу як самої програми, так і налаштувань (конфігурацій), створених на її основі, без дозволу розробника – ТОВ "Київська комп'ютерна лабораторія". Технічна підтримка програми не надається.
завантажити
Главбух (версія 1.89) 182 Кб
остання версія GB.EXE (стандартна версія).
Набір форм та конфігурацій 276 Кб
Для отримання інсталяційної (демо) версії з'єднайте файли з архіву Главбуха з файлами з цього архіву. Для встановлення запустіть Setup.exe
зауваження до встановлення
Програма після встановлення працює у демонстраційному режимі. Щоб вимкнути обмеження демонстраційного режиму, необхідно запустити програму SETUP з Набору форм та конфігурацій, вибрати пункт "установити Главбух", отримати та переслати електронною поштою на адресу gbfree@ukr.net код вашого комп'ютера з інформацією про себе: назва підприємства (або ПІБ користувача), поштову та електронну адреси. Код у відповідь, який Ви отримайте безкоштовно, необхідно ввести у програму SETUP.